Sweden - Allsvenskan
October 24
14:00
Djurgaarden
Sirius
14:00
Haecken
Mjaellby
October 25
14:30
Kalmar FF
Falkenbergs FF
14:30
Oestersunds FK
Hammarby
17:30
Malmoe FF
IFK Gothenburg
17:30
Orebro
Helsingborg
Canc.
Elfsborg
IK Brage
October 26
19:00
IFK Norrkoeping
AIK
19:00
Varbergs BoIS FC
Elfsborg
Sweden - Superettan
October 21
FT
AFC Eskilstuna
Trelleborgs FF
FT
Dalkurd FF
GIF Sundsvall
FT
Degerfors
Orgryte
FT
Norrby
Halmstads BK
FT
Oesters IF
Umeaa
FT
Vaesteraas SK
Akropolis IF
October 22
FT
IK Brage
Ljungskile
FT
Joenkoepings Soedra
GAIS
October 24
16:30
Halmstads BK
Vaesteraas SK
16:30
Orgryte
Oesters IF
October 25
14:30
AFC Eskilstuna
Dalkurd FF
14:30
Akropolis IF
Norrby
17:30
Trelleborgs FF
Degerfors
Canc.
AFC Eskilstuna
Oestersunds FK
October 26
19:00
IK Brage
Joenkoepings Soedra
19:00
Ljungskile
GIF Sundsvall
19:00
Umeaa
GAIS
Sweden - Cup
July 30
AET
IFK Gothenburg
Malmoe FF
October 21
FT
IFK Haninge BRB
Orebro
October 21
FT
IFK Luleaa
Team TG FF
October 24
12:00 Limited coverage
Oerebro Syrianska IF
? - ?
Karlslunds IF HFK
13:00 Limited coverage
IFK Berga
? - ?
Brommapojkarna
13:00 Limited coverage
Sandvikens IF
? - ?
IK Frej Taeby
13:00 Limited coverage
Taeby FK
? - ?
Vasalunds IF
Canc.
Sandvikens IF
? - ?
Syrianska
16:00 Limited coverage
IF Sylvia
? - ?
Gefle
October 25
13:00 Limited coverage
Nykoepings BIS
? - ?
Sollentuna FF
14:00 Limited coverage
IFK Luleaa
? - ?
Karlstad BK
16:00 Limited coverage
Team TG FF
? - ?
IFK Haninge BRB
October 21
FT
Landskrona BoIS
Lindome GIF
October 24
12:00 Limited coverage
Qviding FIF
? - ?
Skoevde AIK
13:00 Limited coverage
Eskilsminne IF
? - ?
Utsiktens BK
13:00 Limited coverage
FK Karlskrona
? - ?
Motala AIF FK
14:00 Limited coverage
Assyriska IK
? - ?
Torns IF
14:00 Limited coverage
FC Linkoeping City
? - ?
Lunds BK
October 25
14:00 Limited coverage
Lindome GIF
? - ?
Landskrona BoIS
17:00 Limited coverage
IFK Vaernamo
? - ?
Oskarshamns AIK
October 26
19:00 Limited coverage
FC Trollhaettan
? - ?
Tvaaaakers IF
October 17
FT
Djurgaarden
Linkoepings FC
FT
IK Uppsala Fotboll
Vaexjoe
FT
Vittsjoe GIK
FC Rosengaard
FT
Kopparbergs/Goeteborg
KIF Oerebro
October 18
FT
Piteaa IF
Eskilstuna United DFF
October 19
FT
Umeaa IK
Kristianstads DFF
October 31
13:00
KIF Oerebro
? - ?
Umeaa IK
November 1
13:30
Eskilstuna United DFF
? - ?
Djurgaarden
14:00
FC Rosengaard
? - ?
IK Uppsala Fotboll
14:00
Kristianstads DFF
? - ?
Vittsjoe GIK
14:00
Linkoepings FC
? - ?
Piteaa IF
15:00
Vaexjoe
? - ?
Kopparbergs/Goeteborg
October 25
14:00 Limited coverage
Skiljebo SK
? - ?
Aatvidaberg
October 24
12:00 Limited coverage
Vaestra Froelunda
? - ?
Dalstorps IF
October 17
FT
Aatvidaberg
Arameiska-Syrianska IF
FT
Assyriska FF
Rynninge
FT
BK Forward
Trosa-Vagnhaerad SK
FT
FC Gute
Newroz FC
FT
IFK Kumla
Huddinge IF
FT
Tyresoe
Assyriska IF Norrkoeping
FT
Vaermbols FC
IFK Eskilstuna
October 18
FT
Enkoeping
Fanna BK
FT
Enskede IK
IFK Stocksund
FT
Fagersta Soedra IK
Kungsaengens IF
FT
Hudiksvalls FF
Gamla Upsala
FT
Karlbergs BK
IFK Lidingoe
FT
Kvarnsvedens IK
FC Stockholm Internazionale
FT
Skiljebo SK
IFK Oesteraakers FK
October 18
FT
Dalstorps IF
1 - 0
Raeppe GOIF
FT
FK Aelmeboda/Linneryd
Asarums IF FK
FT
Haessleholms IF
IK Tord
Canc.
IFK Berga
? - ?
Nosaby IF
FT
IFK Karlshamn
Husqvarna FF
FT
Kristianstad FC
Ifoe Bromoella IF
FT
Oesterlen FF
IFK Haessleholm
FT
Syrianska
Nosaby IF
October 17
FT
Ahlafors IF
2 - 1
Vaargaarda IK
FT
Grebbestads IF
1 - 1
IK Gauthiod
FT
IF Karlstad Fotboll
0 - 4
Stenungsunds IF
FT
IFK Tidaholm
Nordvaermland FF
FT
IK Oddevold
4 - 0
Vaenersborgs FK
FT
Saevedalens IF
0 - 5
Lidkoepings FK
FT
Vaenersborgs IF
IFK Aamaal
October 13
FT
Bollstanas SK
Eskilstuna United DFF
October 17
FT
Bodens BK
IFK Oestersund
FT
Friska Viljor
Moroen BK
FT
IFK Umeaa
Notvikens IK
Canc.
Piteaa
? - ?
IFK Timraa
FT
Piteaa
Sandviks IK
FT
Skellefteaa
Ytterhogdals IK
FT
Stoede IF
Gottne IF
FT
Taefteaa IK
Umeaa FC Akademi
October 6
Postp.
IFK Goteborg U21
? - ?
Osters IF
October 11
Postp.
GAIS
? - ?
IF Elfsborg
October 6
Postp.
Helsingborgs IF
? - ?
Varbergs BoIS
October 11
Postp.
Trelleborgs FF
? - ?
Halmstads BK
October 11
Postp.
Degerfors IF
? - ?
AFC Eskilstuna
Postp.
Djurgardens IF FF
? - ?
IFK Norrkoping FK U21
Postp.
Hammarby IF U21
? - ?
Orebro SK
September 30
FT
Brommapojkarna DFF
0 - 1
IFK Norrkoping
October 3
FT
AIK
6 - 1
Orebro SK FK
FT
Enskede IK
1 - 1
Brommapojkarna DFF
FT
FC Djursholm
4 - 1
Taby FK
FT
IFK Lidingo
0 - 4
Djurgarden
FT
IFK Norrkoping
2 - 1
GIF Sundsvall
FT
IK Frej Taeby
1 - 5
IK Sirius FK
FT
Vasalunds IF
1 - 0
Hammarby IF
October 10
FT
Radnicki Pirot
FK Zemun
March 21
Canc.
FC Rosengaard
? - ?
Kristianstads DFF
Canc.
Vasteras BK 30
? - ?
IS Halmia
March 22
Canc.
Kopparbergs/Goeteborg
? - ?
Vittsjoe GIK
Canc.
Linkoepings FC
? - ?
Vaexjoe
March 22
Canc.
Eskilstuna United DFF
? - ?
Djurgaarden
Canc.
Umeaa IK
? - ?
AIK
March 22
Canc.
IK Uppsala Fotboll
? - ?
Mallbackens IF
Canc.
Piteaa IF
? - ?
KIF Oerebro