Japan - J. League
September 19
FT
Consadole Sapporo
Gamba Osaka
FT
Sagan Tosu
Yokohama F.Marinos
FT
Nagoya Grampus Eight
Vissel Kobe
FT
Cerezo Osaka
Kashima Antlers
FT
Shonan Bellmare
Shimizu S-Pulse
FT
Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima
September 20
FT
Oita Trinita
Yokohama FC
FT
FC Tokyo
Vegalta Sendai
FT
Urawa Red Diamonds
Kawasaki Frontale
September 23
10:30
Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol
11:00
FC Tokyo
Cerezo Osaka
11:00
Gamba Osaka
Nagoya Grampus Eight
11:00
Kashima Antlers
Shonan Bellmare
11:00
Kawasaki Frontale
Yokohama FC
11:00
Oita Trinita
Sanfrecce Hiroshima
11:00
Vissel Kobe
Sagan Tosu
11:30
Shimizu S-Pulse
Urawa Red Diamonds
11:30
Yokohama F.Marinos
Vegalta Sendai
Japan - J. League 2
September 19
FT
Albirex Niigata
Tokushima Vortis
FT
Ventforet Kofu
Kyoto Sanga FC
FT
Matsumoto Yamaga
V-Varen Nagasaki
FT
Montedio Yamagata
Giravanz Kitakyushu
FT
FC Ryukyu
Mito Hollyhock
FT
JEF United Chiba
Fagiano Okayama FC
FT
Jubilo Iwata
Tochigi SC
FT
Renofa Yamaguchi
Tokyo Verdy
FT
Zweigen Kanazawa
Avispa Fukuoka
September 20
FT
Machida Zelvia
Omiya Ardija
FT
Thespakusatsu Gunma
Ehime FC
September 23
10:30
Kyoto Sanga FC
Tochigi SC
11:00
Avispa Fukuoka
Thespakusatsu Gunma
11:00
Ehime FC
Albirex Niigata
11:00
Fagiano Okayama FC
Montedio Yamagata
11:00
Giravanz Kitakyushu
Mito Hollyhock
11:00
JEF United Chiba
Renofa Yamaguchi
11:00
Machida Zelvia
V-Varen Nagasaki
11:00
Matsumoto Yamaga
FC Ryukyu
11:00
Omiya Ardija
Tokushima Vortis
11:00
Zweigen Kanazawa
Tokyo Verdy
11:30
Jubilo Iwata
Ventforet Kofu
Japan - J. League 3
September 18
FT
Cerezo Osaka U23
Kataller Toyama
September 19
FT
Kamatamare Sanuki
0 - 0
Grulla Morioka
FT
Azul Claro Numazu
Fukushima United
FT
Blaublitz Akita
Gainare Tottori
Canc.
FC Tokyo U23
? - ?
Imabari FC
FT
Fujieda MYFC
Roasso Kumamoto
FT
SC Sagamihara
1 - 1
Imabari FC
FT
Gamba Osaka U23
Vanraure Hachinohe
FT
FC Gifu
0 - 2
Nagano Parceiro
FT
Kagoshima United
YSCC
September 22
FT
Grulla Morioka
1 - 0
Gamba Osaka U23
FT
Vanraure Hachinohe
Fujieda MYFC
FT
Fukushima United
Imabari FC
FT
Gainare Tottori
0 - 1
SC Sagamihara
FT
Azul Claro Numazu
Cerezo Osaka U23
Canc.
Blaublitz Akita
? - ?
FC Tokyo U23
FT
Blaublitz Akita
0 - 0
Kagoshima United
FT
Nagano Parceiro
1 - 0
Kamatamare Sanuki
FT
Roasso Kumamoto
YSCC
FT
Kataller Toyama
FC Gifu
September 19
FT
Iga Kunoichi
Ehime FC Ladies
September 20
FT
Nojima Stella
0 - 3
Cerezo Osaka Sakai
FT
Albirex Niigata Ladies
Vegalta Sendai Ladies
FT
NTV Beleza
0 - 1
JEF Ladies
September 21
FT
Urawa Ladies
INAC Kobe Leonessa
Japan - Emperor's Cup
September 23
06:00 Limited coverage
Mitsubishi Mizushima FC
? - ?
Matsue City FC
07:00 Limited coverage
Iwaki FC
? - ?
Rein Meer Aomori
08:00 Limited coverage
Tokushima Celeste
? - ?
Matsuyama University
09:00 Limited coverage
Fukuoka University
? - ?
Kanoya University
09:00 Limited coverage
Niigata University
? - ?
Artista Asama
09:00 Limited coverage
Vonds Ichihara
? - ?
Tokyo Musashino City FC
10:15 Limited coverage
Arterivo Wakayama
? - ?
MIO Biwako Shiga
11:00 Limited coverage
FC TIAMO Hirakata
? - ?
Nara Club
11:00 Limited coverage
Fuji University SC
? - ?
Sony Sendai
11:00 Limited coverage
Fukui United FC
? - ?
Toyama Shinjo Club
11:00 Limited coverage
Honda FC
? - ?
Tokoha University FC
11:00 Limited coverage
Kochi United SC
? - ?
Takamatsu University SC
11:00 Limited coverage
MD Nagasaki
? - ?
Verspah Oita
11:00 Limited coverage
Nagara Club
? - ?
FC Maruyasu Okazaki
11:00 Limited coverage
Tsukuba University
? - ?
Toin University of Yokohama
Japan - League Cup
October 7
11:00
Kawasaki Frontale
? - ?
FC Tokyo
11:00
Yokohama F.Marinos
? - ?
Kashiwa Reysol
Japan - Super Cup
February 8
AP
Yokohama F.Marinos
Vissel Kobe *
August 12
FT
Nagoya Grampus Eight
Kawasaki Frontale
FT
Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers
August 12
FT
Vegalta Sendai
Cerezo Osaka
August 12
FT
Consadole Sapporo
Yokohama FC
Canc.
Sanfrecce Hiroshima
? - ?
Sagan Tosu
August 12
FT
Kashiwa Reysol
Oita Trinita
FT
Shonan Bellmare
Gamba Osaka