Denmark - Superliga
October 23
FT
Lyngby
OB
October 24
17:00
Broendby IF
FC Midtjylland
October 25
14:00
AC Horsens
FC Nordsjaelland
16:00
Randers FC
SoenderjyskE
18:00
AGF
FC Koebenhavn
October 26
19:00
AaB
Vejle Boldklub
FT
AGF
OB
July 22
FT
FC Nordsjaelland
AGF
FT
Broendby IF
FC Midtjylland
July 23
FT
AaB
FC Koebenhavn
July 26
FT
AGF
Broendby IF
FT
FC Koebenhavn
FC Nordsjaelland
FT
FC Midtjylland
AaB
July 20
FT
Lyngby
Hobro
FT
Lyngby
SoenderjyskE
FT
OB
Silkeborg
FT
AC Horsens
Hobro
FT
Randers FC
Esbjerg fB
Denmark - 1st Division
October 20
FT
Esbjerg fB
Hvidovre
FT
Kolding IF
Hobro
October 21
FT
Skive
Vendsyssel FF
FT
Fremad Amager
FC Helsingoer
FT
HB Koege
Fredericia
October 22
FT
Silkeborg
Viborg
October 24
12:15
Hobro
Esbjerg fB
13:00
Fredericia
? - ?
Skive
14:00
Vendsyssel FF
? - ?
HB Koege
15:00
FC Helsingoer
? - ?
Kolding IF
October 25
13:00
Fremad Amager
? - ?
Silkeborg
14:00
Hvidovre
? - ?
Viborg
Denmark - DBU Pokalen
October 13
AP
Ballerup-Skovlunde *
Naestved
July 1
FT
Frem
Jammerbugt FC
FT
Avarta
Middelfart
FT
Broenshoej
Brabrand
FT
FC Helsingoer
AB
FT
HIK
Aarhus Fremad
FT
Vanloese
Thisted
July 3
FT
Thisted
Avarta
July 4
FT
Middelfart
Broenshoej
FT
AB
HIK
FT
Aarhus Fremad
Frem
FT
Brabrand
Vanloese
FT
Jammerbugt FC
0 - 0
FC Helsingoer
October 24
12:00
FC Sydvest 05
? - ?
Brabrand
12:00
Oure FA
? - ?
Dalum
13:00
Aarhus Fremad
? - ?
B 93
13:00
Jammerbugt FC
? - ?
Holbaek
13:00
Middelfart
? - ?
Holstebro
13:00
Naesby
? - ?
Frem
13:30
VSK Aarhus
? - ?
Thisted
October 23
FT
FC Roskilde
Skovshoved
FT
HIK
Broenshoej
October 24
12:00
Vanloese
? - ?
Nykoebing FC
12:30
KFUM Roskilde
? - ?
Hilleroed
October 25
13:00
AB
? - ?
FA 2000
13:00
Avarta
? - ?
Slagelse
13:00
Naestved
? - ?
AB Taarnby
July 1
FT
B 93
Vejgaard
FT
FA 2000
Ringkoebing
FT
Hilleroed
Naesby
FT
Holbaek
FC Sydvest 05
FT
Skovshoved
Dalum
FT
Slagelse
VSK Aarhus
July 4
FT
VSK Aarhus
B 93
FT
FC Sydvest 05
Hilleroed
FT
Ringkoebing
Holbaek
FT
Vejgaard
FA 2000
FT
Naesby
Skovshoved
FT
Dalum
Slagelse
Canc.
KFUM Roskilde
? - ?
Ledoeje-Smoerum Fodbold
October 24
12:00 Limited coverage
Karlslunde IF
? - ?
Ballerup-Skovlunde
13:00 Limited coverage
Ishoej IF
? - ?
Fremad Valby
13:00 Limited coverage
KFUM
? - ?
Frederikssund IK
13:00 Limited coverage
Koege Nord FC
? - ?
BK Union
13:00 Limited coverage
Taarnby FF
? - ?
Avedoere
FT
AB Taarnby
2 - 1
Karlslunde IF
October 20
FT
Taastrup FC
0 - 1
Ledoeje-Smoerum Fodbold
October 24
11:00 Limited coverage
B 1908
? - ?
Taastrup FC
11:00 Limited coverage
GVI
? - ?
Roskilde Boldklub
12:00 Limited coverage
Alleroed FK
? - ?
Greve
12:00 Limited coverage
Ledoeje-Smoerum Fodbold
? - ?
Skjold Birkeroed
13:00 Limited coverage
Herlev
? - ?
Otterup
Canc.
Oure FA
? - ?
Otterup
October 22
FT
Kolding B
0 - 4
Viby IF
October 24
Postp.
OKS
? - ?
Tarup-Paarup
12:30 Limited coverage
Hedensted
? - ?
Varde
13:00 Limited coverage
Marienlyst
? - ?
Ringkoebing
13:00 Limited coverage
Odder IGF
? - ?
B 1913
FT
Holstebro
5 - 2
Silkeborg KFUM
October 23
FT
Silkeborg KFUM
0 - 0
Tjoerring IF
October 24
12:00 Limited coverage
VRI
? - ?
IF Skjold Saeby
12:15 Limited coverage
IF Lyseng
? - ?
FC Djursland
13:00 Limited coverage
Aarhus Fremad II
? - ?
Noerresundby
13:00 Limited coverage
Herning Fremad
? - ?
Kjellerup
Denmark - Ligaen U19
October 24
11:00 Limited coverage
Randers Freja U19
? - ?
Esbjerg U19
11:30 Limited coverage
SoenderjyskE U19
? - ?
AC Horsens U19
11:30 Limited coverage
Vejle U19
? - ?
FC Koebenhavn U19
12:00 Limited coverage
AaB U19
? - ?
FC Nordsjaelland U19
12:00 Limited coverage
Broendby U19
? - ?
Lyngby U19
12:00 Limited coverage
Silkeborg U19
? - ?
FC Midtjylland U19
13:00 Limited coverage
AGF U19
? - ?
OB U19
Denmark - Ligaen U17
October 24
12:00 Limited coverage
Broendby U17
? - ?
Lyngby U17
13:15 Limited coverage
Randers Freja U17
? - ?
Esbjerg U17
13:45 Limited coverage
SoenderjyskE U17
? - ?
AC Horsens U17
14:00 Limited coverage
Vejle U17
? - ?
FC Koebenhavn U17
14:15 Limited coverage
AaB U17
? - ?
FC Nordsjaelland U17
14:30 Limited coverage
Silkeborg U17
? - ?
FC Midtjylland U17
15:30 Limited coverage
AGF U17
? - ?
OB U17
October 17
FT
AaB
Fortuna Hjoerring
FT
Broendby
0 - 0
FC Nordsjaelland
FT
KoldingQ
HB Koege
FT
FC THY-Thisted Q
AGF
October 31
14:00
AGF
? - ?
AaB
14:00
Fortuna Hjoerring
? - ?
Broendby
November 1
14:00
FC Nordsjaelland
? - ?
KoldingQ
16:00
HB Koege
? - ?
FC THY-Thisted Q
Denmark - Kvinde LP
October 6
FT
Billund Q
0 - 4
ASA Aarhus
FT
Oesterbro IF
0 - 4
HB Koege
October 7
FT
AGF
0 - 3
FC THY-Thisted Q
11:00 Limited coverage
Naesby BK
? - ?
Sundby
13:00 Limited coverage
B93
? - ?
Herlufsholm
15:30 Limited coverage
Odense Q
? - ?
JAI Aarhus
September 30
FT
FB
1 - 1
Oesterbro IF
October 3
FT
B93
1 - 1
Sundby
FT
Damsoe
0 - 3
Oesterbro IF
October 3
FT
Herlufsholm
4 - 1
Ballerup-Skovlunde
FT
Naesby BK
3 - 0
Solroed FC
October 3
FT
ASA Aarhus
2 - 0
Aarhus 1900
FT
Odense Q
4 - 0
IF Lyseng
October 3
FT
Fortuna Hjoerring II
1 - 2
JAI Aarhus
FT
Vildbjerg
2 - 0
Aalborg Freja
09:00 Limited coverage
Oesterbro IF
? - ?
Ballerup-Skovlunde
October 25
12:30 Limited coverage
FB
? - ?
Solroed FC
15:15 Limited coverage
Fredensborg BI
? - ?
Damsoe
10:00 Limited coverage
IF Lyseng
? - ?
Fortuna Hjoerring II