Czech Republic - 1st League
May 23
FT
Teplice
Slovan Liberec
May 26
FT
Slovacko
Sigma Olomouc
FT
Pribram
Banik Ostrava
FT
Jablonec
FC Fastav Zlin
FT
Mlada Boleslav
Slavia Prague
May 27
FT
Bohemians 1905
Teplice
FT
Opava
Karvina
FT
SK Dynamo Ceske Budejovice
Slovan Liberec
FT
Sparta Prague
Viktoria Plzen
Czech Republic - 2nd league
May 23
Postp.
Hradec Kralove
? - ?
Sokolov
Postp.
Vysocina Jihlava
? - ?
Usti nad Labem
Postp.
FC Zbrojovka Brno
? - ?
FC Vlasim
Postp.
Trinec
? - ?
Dukla Praha
Postp.
FK Slavoj Vysehrad
? - ?
SK Prostejov
Postp.
FK Varnsdorf
? - ?
SK Lisen
Postp.
Zizkov
? - ?
Pardubice
Postp.
MFK Chrudim
? - ?
Vitkovice
May 25
FT
Dukla Praha
Vysocina Jihlava
May 26
FT
Sokolov
FK Slavoj Vysehrad
FT
Trinec
MFK Chrudim
FT
Pardubice
SK Prostejov
FT
FK Varnsdorf
Hradec Kralove
FT
Vitkovice
Zizkov
FT
SK Lisen
FC Vlasim
May 28
17:00
Usti nad Labem
? - ?
FC Zbrojovka Brno
Czech Republic - 4th league:: Division A
May 24
Canc.
Doubravka
? - ?
Marianske Lazne
Canc.
Horovicko
? - ?
Spartak Sobeslav
Canc.
Hvezda Cheb
? - ?
Rokycany
Canc.
Jindrichuv Hradec
? - ?
Klatovy
Canc.
SK Petrin Plzen
? - ?
Cesky lev
Canc.
TJ Prestice
? - ?
Ceske Budejovice II
Canc.
TJ Sokol Cizova
? - ?
Otava Katovice
Canc.
Tatran Sedlcany
? - ?
Slavoj Myto
Czech Republic - 4th league:: Division B
May 24
Canc.
Cesky Brod
? - ?
TJ Tatran Rakovnik
Canc.
FK Louny
? - ?
MFK Dobris
Canc.
FK Ostrov
? - ?
Banik Sous
Canc.
Meteor Praha
? - ?
Kladno
Canc.
Neratovice
? - ?
Chomutov
Canc.
Olympie Brezova
? - ?
Aritma Praha
Canc.
SK Slany
? - ?
Arsenal Ceska Lipa
Canc.
Steti
? - ?
FK Brandys nad Labem
Czech Republic - 4th league:: Division C
May 24
Canc.
FK Nachod
? - ?
SS Ostra
Canc.
Horky nad Jizerou
? - ?
Sokol Velke Hamry
Canc.
Letohrad
? - ?
Kolin
Canc.
SK Polaban Nymburk
? - ?
Hlinsko
Canc.
SK Poricany
? - ?
Dvur Kralove
Canc.
Sparta Kutna Hora
? - ?
Sokol Libis
Canc.
Trutnov
? - ?
FK Caslav
Canc.
Vysoke Myto
? - ?
Benatky nad Jizerou
Czech Republic - 4th league:: Division D
May 24
Canc.
Breclav
? - ?
Stara Rise
Canc.
Bystrice nad Pernstejnem
? - ?
Zbrojovka Brno II
Canc.
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
? - ?
Havlickuv Brod
Canc.
Slavoj Polna
? - ?
Sokol Lanzho
Canc.
TJ Start Brno
? - ?
FC Spartak Velka Bites
Canc.
Vysocina Jihlava II
? - ?
AFC Humpolec
Canc.
Zdirec Nad Doubravou
? - ?
Tasovice
Czech Republic - 4th league:: Division E
May 24
Canc.
Hranice
? - ?
FC Strani
Canc.
Kozlovice
? - ?
Brumov
Canc.
Nove Sady Olomouc
? - ?
Hodonin-Sardice
Canc.
Slovan Bzenec
? - ?
Slavicin
Canc.
Sumperk
? - ?
HFK Olomouc
Canc.
TJ Skastice
? - ?
FC Viktorie Prerov
Canc.
TJ Tatran Vsechovice
? - ?
FC Vsetin
Czech Republic - 4th league:: Division F
May 24
Canc.
Bospor Bohumin
? - ?
Slavoj Olympia
Canc.
FK SK Polanka nad Odrou
? - ?
Hermanice
Canc.
Karviná II
? - ?
Frydlant
Canc.
Opava B
? - ?
Jiskra Rymarov
Canc.
SK Beskyd Frenstat
? - ?
MFK Havirov
Canc.
Trinec II
? - ?
SK Detmarovice
Canc.
Valasske Mezirici
? - ?
Novy Jicin
Czech Republic - U19 league
May 24
Canc.
Ceske Budejovice U19
? - ?
Banik Ostrava U19
Canc.
Karvina U19
? - ?
Opava U19
Canc.
Mlada Boleslav U19
? - ?
Pribram U19
Canc.
Sigma Olomouc U19
? - ?
Hradec Kralove U19
Canc.
Slavia Praha U19
? - ?
Sparta Praha U19
Canc.
Slovacko U19
? - ?
Zlin U19
Canc.
Viktoria Plzen U19
? - ?
Meteor Praha U19
Canc.
Zbrojovka Brno U19
? - ?
Pardubice U19
Czech Republic - CFL:: group A
May 1
Postp.
TJ Jiskra Domazlice
? - ?
SK Benesov
May 3
Postp.
FC Viktoria Plzen B
? - ?
FK Kraluv Dvur
Postp.
AC Sparta Prague B
? - ?
FK TJ Stechovice
Postp.
FC Pisek
? - ?
FK MAS Taborsko
Postp.
FK Admira Prague
? - ?
FC Slavia Karlovy Vary
Postp.
FK Loko Vltavin
? - ?
Sokol Hostoun
Postp.
SK Rakovnik
? - ?
FK Pribram B
Postp.
SK Slavia Prague B
? - ?
SK Motorlet Praha
Czech Republic - CFL:: group B
May 3
Postp.
Bohemians Praha 1905 B
? - ?
FK Mlada Boleslav B
Postp.
FK Dukla Praha B
? - ?
FK Teplice B
Postp.
FK Pardubice B
? - ?
TJ Jiskra Usti Nad Orlici
Postp.
FK Zbuzany 1953
? - ?
FC Hradec Kralove B
Postp.
Fk Prepere
? - ?
FK Jablonec B
Postp.
SK Sokol Brozany
? - ?
FK Chlumec NC
Postp.
SK Zapy
? - ?
TJ Slovan Velvary
Postp.
TJ Sokol Zivanice
? - ?
FC Slovan Liberec B
Czech Republic - 3rd league MSFL
May 3
Postp.
Banik Ostrava B
? - ?
Sk Hanacka Slavia Kromeriz
Postp.
Znojmo
? - ?
FC Slovacko B
Postp.
FC Fastav Zlin B
? - ?
FC Velke Mezirici
Postp.
FC Msa Dolni Benesov
? - ?
FC Viktoria Otrokovice
Postp.
FK Blansko
? - ?
Rosice
Postp.
Mfk Vyskov
? - ?
SK Sigma Olomouc B
Postp.
SFK Vrchovina
? - ?
FC Hlucin
Postp.
SK Unicov
? - ?
FC Odra Petrkovice
Postp.
Uhersky Brod
? - ?
MFK Frydek-Mistek
Czech Republic - Cup
March 4
FT
Sigma Olomouc
Jablonec
AET
Slovacko
Slovan Liberec *
FT
Viktoria Plzen
Mlada Boleslav
FT
Sparta Prague
Banik Ostrava
Czech Republic - 1st League :: Women
March 21
Postp.
FC Slovan Liberec
? - ?
Lokomotiva Brno Horni Herspice
Postp.
AC Sparta Prague
? - ?
FC Viktoria Plzen
March 22
Postp.
FK Dukla Praha
? - ?
SK Slavia Prague
Postp.
FK Pardubice
? - ?
1 FC Slovacko
Czech Republic - Winter League: play-off
January 25
FT
FC Zbrojovka Brno
Banik Ostrava
FT
Mlada Boleslav
DAC 1904 Dunajska Streda
January 27
AP
Banik Ostrava
DAC 1904 Dunajska Streda *
AP
FC Zbrojovka Brno
Mlada Boleslav *
Czech Republic - Winter League: group A
January 18
FT
Bohemians 1905
Pribram
FT
Dukla Praha
2 - 3
Jablonec
January 22
FT
Dukla Praha
Pribram
Czech Republic - Winter League: group B
January 18
FT
Mlada Boleslav
FK Varnsdorf
January 21
FT
AC Sparta Prague B
0 - 0
Hradec Kralove
Czech Republic - Winter League: group C
January 22
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
2 - 1
Nitra
FT
FC Zbrojovka Brno
Skalica
Czech Republic - Winter League: group D
January 18
FT
SK Prostejov
Karvina
FT
Banik Ostrava
FK Pohronie
January 21
FT
FK Pohronie
SK Prostejov

Table

#
Name
P PTS
1 Championship play-off
Slavia Prague
25
61
2 Championship play-off
Viktoria Plzen
25
53
3 Championship play-off
Jablonec
25
43
4 Championship play-off
Slovan Liberec
25
39
5 Championship play-off
Banik Ostrava
25
39
6 Championship play-off
Slovacko
25
38
7 Play-off
Mlada Boleslav
25
37
8 Play-off
SK Dynamo Ceske Budejovice
25
36
9 Play-off
Sparta Prague
25
35
10 Play-off
Sigma Olomouc
25
33
11 Relegation play-off
Bohemians 1905
25
30
12 Relegation play-off
Teplice
25
27
13 Relegation play-off
Karvina
25
24
14 Relegation play-off
FC Fastav Zlin
25
22
15 Relegation play-off
Opava
25
18
16 Relegation play-off
Pribram
25
15
#
Name
P PTS
1 Promotion
Pardubice
18
41
2 Promotion play-off
Vysocina Jihlava
18
35
3 Promotion play-off
FC Zbrojovka Brno
17
34
4
Hradec Kralove
18
34
5
Dukla Praha
18
34
6
Zizkov
18
32
7
Usti nad Labem
17
26
8
Trinec
18
25
9
SK Lisen
18
24
10
MFK Chrudim
18
21
11
FK Slavoj Vysehrad
18
20
12
SK Prostejov
18
19
13
FC Vlasim
18
17
14
FK Varnsdorf
18
15
15 Relegation
Vitkovice
18
10
16 Relegation
Sokolov
18
10
#
Name
P PTS
1
Ceske Budejovice II
16
33
2
TJ Prestice
16
31
3
Otava Katovice
16
31
4
Spartak Sobeslav
16
30
5
Rokycany
16
28
6
Slavoj Myto
16
25
7
Doubravka
16
24
8
Cesky lev
16
22
9
TJ Sokol Cizova
16
21
10
SK Petrin Plzen
16
21
11
Klatovy
16
21
12
Tatran Sedlcany
16
19
13
Marianske Lazne
16
17
14
Hvezda Cheb
16
14
15
Horovicko
16
12
16
Jindrichuv Hradec
16
12
#
Name
P PTS
1
Cesky Brod
16
42
2
Banik Sous
16
34
3
Meteor Praha
16
29
4
Chomutov
16
28
5
Aritma Praha
16
28
6
FK Ostrov
16
24
7
Olympie Brezova
16
24
8
Neratovice
16
23
9
SK Slany
16
23
10
Kladno
16
22
11
Steti
16
20
12
FK Brandys nad Labem
16
18
13
TJ Tatran Rakovnik
16
18
14
FK Louny
16
16
15
Arsenal Ceska Lipa
16
14
16
MFK Dobris
16
13
#
Name
P PTS
1
Vysoke Myto
16
39
2
Benatky nad Jizerou
16
39
3
FK Nachod
16
36
4
Kolin
16
33
5
Sokol Velke Hamry
16
24
6
Dvur Kralove
16
24
7
Hlinsko
16
24
8
Horky nad Jizerou
16
24
9
FK Caslav
16
24
10
Trutnov
16
24
11
SS Ostra
16
21
12
Letohrad
16
21
13
Sokol Libis
16
15
14
Sparta Kutna Hora
16
12
15
SK Poricany
16
12
16
SK Polaban Nymburk
16
12
#
Name
P PTS
1
Vysocina Jihlava II
13
37
2
Zbrojovka Brno II
13
33
3
Sokol Lanzho
13
31
4
Tasovice
13
27
5
Stara Rise
13
24
6
Zdirec Nad Doubravou
13
22
7
TJ Start Brno
13
18
8
Bystrice nad Pernstejnem
13
16
9
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
13
14
10
AFC Humpolec
13
12
11
FC Spartak Velka Bites
13
11
12
Havlickuv Brod
13
9
13
Slavoj Polna
13
8
14
Breclav
13
2
#
Name
P PTS
1
Kozlovice
13
30
2
Slavicin
13
29
3
Hodonin-Sardice
13
28
4
HFK Olomouc
13
28
5
FC Vsetin
13
22
6
Hranice
13
20
7
TJ Skastice
13
18
8
FC Strani
13
16
9
Slovan Bzenec
13
15
10
Nove Sady Olomouc
13
14
11
FC Viktorie Prerov
13
13
12
Sumperk
13
12
13
Brumov
13
8
14
TJ Tatran Vsechovice
13
2
#
Name
P PTS
1
Opava B
13
26
2
Karviná II
13
26
3
Trinec II
13
26
4
Valasske Mezirici
13
26
5
Jiskra Rymarov
13
25
6
Bospor Bohumin
13
23
7
SK Beskyd Frenstat
13
22
8
Frydlant
13
21
9
Novy Jicin
13
17
10
MFK Havirov
13
13
11
Hermanice
13
13
12
SK Detmarovice
13
11
13
FK SK Polanka nad Odrou
13
8
14
Slavoj Olympia
13
4
#
Name
P PTS
1
Sparta Praha U19
18
46
2
Slavia Praha U19
19
44
3
Sigma Olomouc U19
18
37
4
Viktoria Plzen U19
18
37
5
Banik Ostrava U19
18
34
6
Zbrojovka Brno U19
18
32
7
Slovacko U19
18
30
8
Hradec Kralove U19
18
29
9
Pardubice U19
18
25
10
Pribram U19
18
24
11
Opava U19
19
21
12
Zlin U19
18
16
13
Mlada Boleslav U19
18
16
14
Ceske Budejovice U19
18
15
15
Meteor Praha U19
18
15
16
Karvina U19
18
14
#
Name
P PTS
1
FK MAS Taborsko
16
41
2
AC Sparta Prague B
16
39
3
FC Pisek
16
32
4
FC Viktoria Plzen B
16
31
5
FK Kraluv Dvur
15
28
6
SK Slavia Prague B
16
26
7
SK Motorlet Praha
16
26
8
FK Loko Vltavin
16
26
9
TJ Jiskra Domazlice
16
22
10
FK Admira Prague
16
20
11
FK TJ Stechovice
15
19
12
FC Slavia Karlovy Vary
16
17
13
FK Pribram B
16
16
14
SK Benesov
16
16
15 Relegation
Sokol Hostoun
16
15
16 Relegation
SK Rakovnik
16
7
#
Name
P PTS
1
FK Jablonec B
16
36
2
SK Zapy
16
35
3
FK Mlada Boleslav B
16
30
4
FK Chlumec NC
16
30
5
TJ Sokol Zivanice
15
29
6
TJ Slovan Velvary
16
27
7
TJ Jiskra Usti Nad Orlici
16
25
8
FC Hradec Kralove B
16
24
9
Bohemians Praha 1905 B
16
24
10
FK Zbuzany 1953
15
23
11
Fk Prepere
16
23
12
FK Dukla Praha B
16
20
13
FC Slovan Liberec B
16
17
14
FK Pardubice B
16
16
15 Relegation
FK Teplice B
16
13
16 Relegation
SK Sokol Brozany
16
9
#
Name
P PTS
1 Promotion
FK Blansko
18
36
2
FC Odra Petrkovice
18
34
3
MFK Frydek-Mistek
18
34
4
SK Unicov
18
33
5
Rosice
18
32
6
Banik Ostrava B
18
31
7
Sk Hanacka Slavia Kromeriz
18
30
8
SK Sigma Olomouc B
18
29
9
SFK Vrchovina
18
28
10
Mfk Vyskov
18
24
11
FC Velke Mezirici
18
23
12
FC Viktoria Otrokovice
18
22
13
Znojmo
18
20
14
Uhersky Brod
18
18
15
FC Hlucin
18
18
16 Relegation
FC Slovacko B
18
18
17 Relegation
FC Fastav Zlin B
18
14
18 Relegation
FC Msa Dolni Benesov
18
6
#
Name
P PTS
1 Championship play-off
SK Slavia Prague
13
39
2 Championship play-off
AC Sparta Prague
13
33
3 Championship play-off
FC Viktoria Plzen
13
24
4 Championship play-off
1 FC Slovacko
13
15
5 Relegation play-off
Lokomotiva Brno Horni Herspice
13
11
6 Relegation play-off
FK Dukla Praha
13
11
7 Relegation play-off
FK Pardubice
13
9
8 Relegation play-off
FC Slovan Liberec
13
9
#
Name
P PTS
1
Bohemians 1905
3
6
2
Jablonec
3
6
3
Dukla Praha
3
3
4
Pribram
3
3
#
Name
P PTS
1 Play-off
Mlada Boleslav
3
7
2
AC Sparta Prague B
3
3
3
Hradec Kralove
3
2
4
FK Varnsdorf
3
2
#
Name
P PTS
1 Play-off
FC Zbrojovka Brno
3
6
2
Nitra
3
4
3
Skalica
3
4
4
DAC 1904 Dunajska Streda
3
3
#
Name
P PTS
1 Play-off
Banik Ostrava
3
5
2
Karvina
3
5
3
FK Pohronie
3
4
4
SK Prostejov
3
1

© Pluxscore Team