Belgium - Jupiler League
October 23
FT
Kortrijk
Anderlecht
October 24
Postp.
Eupen
? - ?
KV Mechelen
Postp.
Cercle Brugge
? - ?
Royal Excel Mouscron
19:45
Oud-Heverlee
Club Brugge
October 25
13:30
Royal Antwerp
Beerschot
16:00
Oostende
Zulte Waregem
18:15
St.Truiden
Standard Liege
Postp.
Sporting Charleroi
? - ?
Waasland-Beveren
October 26
20:45
Gent
Genk
Belgium - First Division B
October 23
FT
Deinze
Westerlo
October 24
Canc.
Waasland-Beveren
Lommel
Postp.
RWD Molenbeek
? - ?
Lierse Kempenzonen
October 25
16:00
Union St.Gilloise
Club Brugge U23
20:00
RFC Seraing
Lommel
October 26
20:00
Westerlo
Deinze
October 26
19:30 Limited coverage
Club Nxt U21
? - ?
Anderlecht
19:30 Limited coverage
Eupen
? - ?
Genk
19:30 Limited coverage
Waasland-Beveren
? - ?
Gent
20:00 Limited coverage
Heverlee Leuven
? - ?
Anderlecht
20:00 Limited coverage
Y. R. KV Mechelen
? - ?
Standard Liege
October 26
18:00 Limited coverage
Jeugd RFC Seraing United
? - ?
Kortrijk
19:00 Limited coverage
Jeugd Lommel SK
? - ?
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
Postp.
Jeugd Antwerp
? - ?
Royal Excel Mouscron
19:30 Limited coverage
Zulte Waregem
? - ?
St.Truiden
20:00 Limited coverage
Cercle Brugge
? - ?
Oostende
20:00 Limited coverage
Heverlee Leuven
? - ?
Jeugd Union Saint Gilloise
20:00 Limited coverage
Kmsk Deinze U21
? - ?
Sporting Charleroi
20:00 Limited coverage
Lierse SK
? - ?
Jeugd Union Saint Gilloise
Belgium - Reserve League 1A
May 11
Canc.
Oostende
? - ?
Lokeren
Canc.
Royal Excel Mouscron
? - ?
Waasland-Beveren
Canc.
Sporting Charleroi
? - ?
Eupen
Canc.
Standard Liege
? - ?
Club Brugge U23
Canc.
Zulte Waregem
? - ?
Jeugd Lommel SK
Canc.
Cercle Brugge
? - ?
KVC Westerlo
Canc.
Jeugd Royal Excelsior Virton
? - ?
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
Canc.
Kortrijk
? - ?
Jeugd Antwerp
Canc.
Jeugd KSV Roeselare
? - ?
Jeugd Union Saint Gilloise
October 24
Postp.
KFC Mandel United
? - ?
Sint-Eloois-Winkel
Postp.
Dessel
? - ?
URSL Vise
Postp.
Thes Sport
? - ?
KSK Heist
Postp.
FCV Dender EH
? - ?
Royal Knokke FC
Canc.
Roeselare
? - ?
Rupel Boom
October 25
Postp.
Francs Borains
? - ?
Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
Postp.
FC Liege
? - ?
UR La Louviere Centre
Postp.
Tienen
? - ?
Patro Eisden
Belgium - Cup
October 10
FT
Rochefort
RWD Molenbeek
FT
Waasland-Beveren
Sparta Petegem
AET
Thes Sport
Deinze
FT
City Pirates Merksem
Rupel Boom
FT
Temse
Jong Lede
October 11
AET
Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
Eendracht Aalst
FT
Lommel
KVV Zelzate
FT
Olsa Brakel
FCV Dender EH
FT
RFC Seraing
KSC Blankenberge
FT
RFC Warnant
FC Liege
FT
Royal Knokke FC
Oud-Heverlee
FT
Tongeren
Tertre-Hautrage
FT
UR La Louviere Centre
RSD Jette
AET
URSL Vise
Dessel
FT
Union St.Gilloise
KSK Heist
FT
Westerlo
RC Hades
March 23
Canc.
Genk
? - ?
Eupen
Canc.
Sporting Charleroi
? - ?
Waasland-Beveren
Belgium - Super League Women
October 13
Postp.
Anderlecht
? - ?
SC Eendracht Aalst
October 16
FT
KAA Gent
4 - 0
Sporting Charleroi
October 17
Postp.
SC Eendracht Aalst
? - ?
Genk
FT
Standard Femina de Liege
5 - 1
SV Zulte Waregem
October 18
FT
Club Brugge
2 - 3
Anderlecht
FT
Oud-Heverlee Leuven
4 - 1
FC Femina White Star Woluwe