Japan - J. League 2
March 28
Postp.
Albirex Niigata
? - ?
Mito Hollyhock
Postp.
Tokushima Vortis
? - ?
Montedio Yamagata
Postp.
Ehime FC
? - ?
Avispa Fukuoka
March 29
Postp.
Fagiano Okayama
? - ?
Omiya Ardija
Postp.
Giravanz Kitakyushu
? - ?
Kyoto Sanga FC
Postp.
Matsumoto Yamaga
? - ?
Zweigen Kanazawa
Postp.
Thespakusatsu Gunma
? - ?
Jubilo Iwata
Postp.
Tokyo Verdy
? - ?
JEF United Ichihara Chiba
Postp.
V-Varen Nagasaki
? - ?
FC Machida Zelvia
Postp.
Ventforet Kofu
? - ?
FC Ryukyu
Postp.
Tochigi SC
? - ?
Renofa Yamaguchi
Japan - J. League 3
March 28
Postp.
Azul Claro Numazu
? - ?
Grulla Morioka FC
Postp.
Fujieda MYFC
? - ?
Gamba Osaka U23
Postp.
FC Tokyo U23
? - ?
AC Nagano Parceiro
Postp.
Kagoshima United
? - ?
Blaublitz Akita
Postp.
Cerezo Osaka U23
? - ?
Roasso Kumamoto
March 29
Postp.
FC Imabari
? - ?
Yscc Yokohama
Postp.
Fukushima United FC
? - ?
Kamatamare Sanuki
Postp.
SC Sagamihara
? - ?
Gainare Tottori
Postp.
Vanraure Hachnohe FC
? - ?
FC Gifu
Japan - J. League
March 22
Postp.
Consadole Sapporo
? - ?
Vissel Kobe
Postp.
Vegalta Sendai
? - ?
Oita Trinita
Postp.
Kashima Antlers
? - ?
Shonan Bellmare
Postp.
Nagoya Grampus Eight
? - ?
Urawa Red Diamonds
Postp.
Sagan Tosu
? - ?
Gamba Osaka
Postp.
Sanfrecce Hiroshima
? - ?
Yokohama F.Marinos
Postp.
Cerezo Osaka
? - ?
Shimizu S-Pulse
Postp.
Kashiwa Reysol
? - ?
FC Tokyo
Postp.
Kawasaki Frontale
? - ?
Yokohama FC
March 11
Postp.
Kashima Antlers
? - ?
Kawasaki Frontale
March 4
Postp.
Cerezo Osaka
? - ?
Urawa Red Diamonds
Postp.
Matsumoto Yamaga
? - ?
Vegalta Sendai
March 4
Postp.
Sanfrecce Hiroshima
? - ?
Sagan Tosu
Postp.
Yokohama FC
? - ?
Consadole Sapporo
March 4
Postp.
Gamba Osaka
? - ?
Shonan Bellmare
Postp.
Kashiwa Reysol
? - ?
Oita Trinita
Japan - Cup
January 1
FT
Vissel Kobe
Kashima Antlers
Japan - Super Cup
February 8
AP
Yokohama F.Marinos
Vissel Kobe *
March 28
Postp.
Cerezo Osaka Sakai Ladies
? - ?
Iga FC Kunoichi
Postp.
Nojima Stella Kanagawa Sagamihara
? - ?
JEF United Ichihara Chiba
March 29
Postp.
Albirex Niigata Ladies
? - ?
Urawa Red Diamonds
Postp.
Ehime FC
? - ?
INAC Kobe Leonessa
Postp.
Mynavi Vegalta Sendai Ladies
? - ?
Nippon TV Beleza

Table

#
Name
P PTS
  1 Promotion
Albirex Niigata
1
3
  1 Promotion
Tokushima Vortis
1
3
  3 Promotion play-off
Jubilo Iwata
1
3
  4 Promotion play-off
Matsumoto Yamaga
1
3
  4 Promotion play-off
Omiya Ardija
1
3
  6 Promotion play-off
Avispa Fukuoka
1
3
  6
Fagiano Okayama
1
3
  6
JEF United Ichihara Chiba
1
3
  6
Renofa Yamaguchi
1
3
  6
V-Varen Nagasaki
1
3
  11
FC Machida Zelvia
1
1
  11
Ventforet Kofu
1
1
  13
Ehime FC
1
0
  13
Mito Hollyhock
1
0
  15
FC Ryukyu
1
0
  15
Giravanz Kitakyushu
1
0
  15
Kyoto Sanga FC
1
0
  15
Tochigi SC
1
0
  15
Zweigen Kanazawa
1
0
  20
Montedio Yamagata
1
0
  21 Relegation
Thespakusatsu Gunma
1
0
  21 Relegation
Tokyo Verdy
1
0
#
Name
P PTS
  1 Promotion
AC Nagano Parceiro
0
0
  1 Promotion
Azul Claro Numazu
0
0
  1
Blaublitz Akita
0
0
  1
Cerezo Osaka U23
0
0
  1
FC Gifu
0
0
  1
FC Imabari
0
0
  1
FC Tokyo U23
0
0
  1
Fujieda MYFC
0
0
  1
Fukushima United FC
0
0
  1
Gainare Tottori
0
0
  1
Gamba Osaka U23
0
0
  1
Grulla Morioka FC
0
0
  1
Kagoshima United
0
0
  1
Kamatamare Sanuki
0
0
  1
Kataller Toyama
0
0
  1
Roasso Kumamoto
0
0
  1
SC Sagamihara
0
0
  1
Vanraure Hachnohe FC
0
0
  1
Yscc Yokohama
0
0
#
Name
P PTS
  1 AFC Champions League
Sanfrecce Hiroshima
1
3
  2 Champions League qualification
Kashiwa Reysol
1
3
  3 Champions League qualification
FC Tokyo
1
3
  4
Urawa Red Diamonds
1
3
  5
Gamba Osaka
1
3
  6
Cerezo Osaka
1
3
  7
Nagoya Grampus Eight
1
1
  7
Vegalta Sendai
1
1
  7
Vissel Kobe
1
1
  7
Yokohama FC
1
1
  11
Kawasaki Frontale
1
1
  11
Sagan Tosu
1
1
  13
Shonan Bellmare
1
0
  14
Yokohama F.Marinos
1
0
  15
Oita Trinita
1
0
  16 Relegation play-off
Consadole Sapporo
1
0
  17 Relegation
Shimizu S-Pulse
1
0
  18 Relegation
Kashima Antlers
1
0
#
Name
P PTS
  1 Next stage
Kawasaki Frontale
1
3
  2 Next stage
Nagoya Grampus Eight
1
3
  3
Kashima Antlers
1
0
  4
Shimizu S-Pulse
1
0
#
Name
P PTS
  1 Next stage
Urawa Red Diamonds
1
3
  2 Next stage
Cerezo Osaka
1
3
  3
Vegalta Sendai
1
0
  4
Matsumoto Yamaga
1
0
#
Name
P PTS
  1 Next stage
Consadole Sapporo
1
3
  2 Next stage
Sanfrecce Hiroshima
1
3
  3
Yokohama FC
1
0
  4
Sagan Tosu
1
0
#
Name
P PTS
  1 Next stage
Kashiwa Reysol
1
3
  1 Next stage
Shonan Bellmare
1
3
  3
Gamba Osaka
1
0
  3
Oita Trinita
1
0
#
Name
P PTS
  1
Albirex Niigata Ladies
0
0
  1
Cerezo Osaka Sakai Ladies
0
0
  1
Ehime FC
0
0
  1
Iga FC Kunoichi
0
0
  1
INAC Kobe Leonessa
0
0
  1
JEF United Ichihara Chiba
0
0
  1
Mynavi Vegalta Sendai Ladies
0
0
  1
Nippon TV Beleza
0
0
  1 Relegation play-off
Nojima Stella Kanagawa Sagamihara
0
0
  1 Relegation
Urawa Red Diamonds
0
0